Zawody strzeleckie o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół nr 2 w Dukli

17-11-16 Jarosław Drobiniak 0 wpisów

DSC05208.JPG 14.11.2016 r. na strzelnicy Zespołu Szkół nr 2 w Dukli odbyły się zawody strzeleckie dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Puchar dla najlepszej drużyny turnieju odebrały reprezentantki gospodarzy – drużyna dziewcząt z gimnazjum (Natalia Toropiła, Wioletta Belczyk, Izabela Kowal). Ich strzały były tak dobre, że w efekcie pozostawiły w pokonanym polu wszystkich uczestników turnieju. Tego dnia zdecydowanie dominowały dziewczyny, gdyż wśród szkół ponadgimnazjalnych najlepsza okazała się trójka uczennic z LO Nowy Żmigród. Rywalizacja w klasyfikacji drużynowej chłopców w kategorii gimnazjum była tak wyrównana, że pierwszą czwórkę zawodów dzieliły tylko jednopunktowe różnice. Dogrywką zakończyła się rywalizacja w kategorii indywidualnej chłopców gimnazjum, gdyż dwóch uczniów zgromadziło taką samą ilość punktów i miało identyczny układ trafień na tarczach. Po zakończeniu zmagań konkursowych uczniowie w bardzo uroczystej scenerii z rąk Andrzeja Bytnara, burmistrza Dukli, Stanisława Fundakowskiego, podkarpackiego wicekuratora oświaty w Rzeszowie i Jana Drajewicza, dyrektora Zespołu Szkół nr 2 w Dukli odebrali puchary, dyplomy, medale i nagrody.

 

Wyniki:
Najlepsza drużyna zawodów
Gimnazjum Dukla – dziewczęta – 128 pkt

 

Gimnazja dziewczęta (drużynowo):
1. Gimnazjum Dukla – 128 pkt
2. Gimnazjum Tylawa – 111 pkt
3. Gimnazjum Jasionka – 109 pkt

 

Gimnazja dziewczęta (indywidualnie):
1. Daria Mroczka (Gimnazjum Jasionka) – 46 pkt
2. Natalia Toropiła (Gimnazjum Dukla) – 45 pkt
3. Wiktoria Kluk (Gimnazjum Równe) – 44 pkt

 

Gimnazja chłopcy (drużynowo):
1. Gimnazjum Jasionka – 118 pkt
2. Gimnazjum Równe – 117 pkt
3. Gimnazjum Dukla – 116 pkt

 

Gimnazja chłopcy (indywidualnie):
1. Artur Frankiewicz (Gimnazjum Tylawa) – 44 pkt
2. Kacper Zbiegień (Gimnazjum Równe) – 44 pkt
3. Patryk Szczurek (Gimnazjum Jasionka) – 43 pkt

 

Szkoły ponadgimnazjalne (drużynowo):
1. LO Nowy Żmigród – 125 pkt
2. ZS im. AK Jedlicze – 120 pkt
3. LO Dukla – 118 pkt

 

Szkoły ponadgimnazjalne (indywidualnie):
1. Oliwia Kadzis (LO Nowy Żmigród) – 44 pkt
2. Sergiusz Buda (ZS im. AK Jedlicze) – 43 pkt
3. Żaneta Bobula (LO Nowy Żmigród) – 42 pkt

Share

Napisz komentarz