Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/themes/universo/ReduxFramework/ReduxCore/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 544

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/themes/universo/ReduxFramework/ReduxCore/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 570

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/themes/universo/ReduxFramework/ReduxCore/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 622

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/themes/universo/ReduxFramework/ReduxCore/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 646

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/themes/universo/ReduxFramework/ReduxCore/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 684
Zawody w strzelectwie sportowym | ZS 2 Dukla | Zespół Szkół nr 2 w Dukli

Zawody w strzelectwie sportowym

25-11-19 Jarosław Drobiniak 0 wpisów

Nasi uczniowie wystartowali w XIV Memoriale im. Bogusława Dziury w strzelectwie sportowym. Zawody zostały rozegrane 22. 11. 2019 r. na hali sportowej GOSiR w Jedliczu, na której parkiecie, na potrzeby turnieju usytuowano stanowiska strzeleckie. Nasi uczniowie w silnie obsadzonym turnieju znaleźli się poza podium, ale zdobyli pierwsze doświadczenie turniejowe, które powinno procentować w przyszłości.

Reprezentacja szkoły:

Paweł Cysarz, Kacper Michalczyk, Jakub Stanosz – wszyscy klasa I LO

Share