Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/themes/universo/ReduxFramework/ReduxCore/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 544

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/themes/universo/ReduxFramework/ReduxCore/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 570

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/themes/universo/ReduxFramework/ReduxCore/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 622

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/themes/universo/ReduxFramework/ReduxCore/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 646

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/themes/universo/ReduxFramework/ReduxCore/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 684
Zawody ratowniczo – obronne o Puchar Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego | ZS 2 Dukla | Zespół Szkół nr 2 w Dukli

Zawody ratowniczo – obronne o Puchar Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego

13-11-19 Jarosław Drobiniak 0 wpisów

Zapraszamy do udziału w Zawodach ratowniczo – obronnych o Puchar Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego w Dukli z okazji Święta Niepodległości

 

Regulamin zawodów >>>

Share