Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/themes/universo/ReduxFramework/ReduxCore/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 544

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/themes/universo/ReduxFramework/ReduxCore/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 570

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/themes/universo/ReduxFramework/ReduxCore/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 622

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/themes/universo/ReduxFramework/ReduxCore/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 646

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/themes/universo/ReduxFramework/ReduxCore/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 684
Zawody ratowniczo – obronne za nami | ZS 2 Dukla | Zespół Szkół nr 2 w Dukli

Zawody ratowniczo – obronne za nami

14-11-19 Jarosław Drobiniak 0 wpisów

I wszystko jasne.

W klasyfikacji generalnej I miejsce zajęła drużyna z kl. VIII C ze Szkoły Podstawowej w Dukli, a drugie i trzecie drużyny że Szkoły Podstawowej w Tylawie.
GRATULUJEMY!!!

Rozdanie nagród uświetnił swoją obecnością Pan Łukasz Piróg Zastępca Burmistrza Dukli.

W klasyfikacji indywidualnej w rzucie granatem najlepsza okazała się Martyna Matusik z SP w Jasionce, a wśród chłopców Mateusz Siwak z SP w Tylawie.
Na torze przeszkód bezkonkurencyjna była wśród dziewcząt Natalia Podedworny z Tylawy, a wśród chłopców Patryk Szczurek z SP w Wietrznie.
Najlepszym strzelcem zawodów została Karolina Matwijczyk z kl. VIII C z Dukli.
W pierwszej pomocy przodowała drużyna z kl. VIII C z Dukli, przed Wietrznem i Tylawą.

Przeprowadzone zawodów nie byłoby możliwe bez pomocy i zaangażowania uczniów Liceum z klasy ratowniczo- mundurowej i ratowniczo- fizjoterapeutycznej, a w szczególności Patryka Zimy.
DZIĘKUJEMY!

Foto i wideo relacja na naszej stronie Facebooka

Share