Zawody o Puchar Burmistrza Dukli

05-05-19 Jarosław Drobiniak 0 wpisów

Z okazji Święta Konstytucji 3. Maja w naszej szkole odbyły się zawody ratowniczo – obronne. Do rywalizacji przystąpiło 11 czteroosobowych drużyn dziewcząt i chłopców (2 uczennice, 2 uczniów) wywodzących się ze szkół gimnazjalnych i podstawowych.

Wszyscy rywalizowali w czterech starciach tj. strzelanie z karabinka pneumatycznego, rzut granatem do celu, tor przeszkód, pierwsza pomoc. Podczas zawodów prowadzona była klasyfikacja zespołowa, jak i wyłonieni zostali najlepsi w kategorii dziewcząt i chłopców w poszczególnych konkurencjach.

Puchar dla najlepszej drużyny turnieju odebrali reprezentanci Szkoły Podstawowej w Tylawie – drużyna z gimnazjum (Klaudia Trzebunia, Ewelina Orłowska, Bartłomiej Blok, Norbert Glazer).

Spośród naszej szkolnej społeczności najlepiej zaprezentowała się Kamila Klimkiewicz, która zwyciężyła w części zawodów przeprowadzonych na strzelnicy.

Share