Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/themes/universo/ReduxFramework/ReduxCore/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 544

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/themes/universo/ReduxFramework/ReduxCore/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 570

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/themes/universo/ReduxFramework/ReduxCore/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 622

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/themes/universo/ReduxFramework/ReduxCore/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 646

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/themes/universo/ReduxFramework/ReduxCore/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 684
Zakończenie Roku Szkolnego | ZS 2 Dukla | Zespół Szkół nr 2 w Dukli

Zakończenie Roku Szkolnego

17-06-19 Jarosław Drobiniak 0 wpisów

Program zakończenia roku szkolnego 2018/2019
w dniu 19 czerwca 2019 r. (środa)

9:00 – msza św. w kościele OO. Bernardynów;

10:15  – spotkanie wszystkich uczniów z gronem pedagogicznym i dyrekcją  w szkole (hol II piętro), rozdanie nagród i wyróżnień; następnie spotkania uczniów z wychowawcami w klasach – rozdanie świadectw;

Share