X Edycja Konkursu Piosenki o Tematyce Miłosnej

14-02-17 Jarosław Drobiniak 0 wpisów

konkuss X 196.jpg W tym roku wysłuchaliśmy 28 piosenek w języku angielskim, francuskim, włoskim, niemieckim oraz hiszpańskim. Młodzi ludzie ze szkół gimnazjalnych i licealnych powiatu krośnieńskiego najpiękniej jak umieli śpiewali o miłości. Konkurs zorganizowany został we współpracy Zespołu Szkół  nr 2 w Dukli i Ośrodka Kultury w Dukli. Wykonania znanych utworów zostały wyśpiewane na wysokim poziomie i bardzo emocjonalnie, a jury w składzie: pan Krzysztof Zajdel, Artur Szajna oraz Sławomir Chłopecki miało trudne zadanie oceniając wykonawców. Ostatecznie przyznano nagrody następującym osobą:

W kategorii gimnazjum – soliści:

I miejsce – Marlena Kopeć z ZSP w Rymanowie

II miejsce – Sabina Mercik z Publicznego Gimnazjum w Krościenku Wyżnym

III miejsce – Weronika Wnęk z Zespołu Szkół w Równem

Ponadto wyróżnienia otrzymały: Julia Solińska oraz Aleksandra Dyszkowska z ZS nr 2 w Dukli, Julia Kula z Gimnazjum w Jasionce, Marlena Szmyd z Gimnazjum w Krościenku Wyżnym oraz Gabriela Winnicka z ZSP w Jaśliskach.

W kategorii szkoły ponadgimnazjalne – soliści:

I miejsce – Weronika Lechowicz  reprezentująca Katolickie Liceum Ogólnokształcące

II miejsce – Aleksandra Lange z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Krośnie

III miejsce – Kamila Kula z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Krośnie

W kategorii zespoły:

I miejsce – Zespół „ Song” z Krościenka Wyżnego

II miejsce – duet Daria Samborowska i Adam Gonet z Gimnazjum w Zręcinie

III miejsce – trio Monika Witkoś, Aleksandra Lidwin i Maciej Maląg z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalych nr 5 w Krośnie

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i życzymy kolejnych sukcesów!

 Edyta Dydo

Share