Szlachetna Paczka w ZS nr 2

14-12-16 Jarosław Drobiniak 0 wpisów

Jak co roku uczniowie wraz z nauczycielami zorganizowali “Szlachetną Paczkę”. Od początku grudnia zbieraliśmy najpotrzebniejsze rzeczy, oraz pieniądze dla rodziny która znalazła się w potrzebie. Każda z klas ofiarowała jakąś część siebie, za co szczerze dziękujemy. Uczestnictwo w akcji pokazuje że Szkoła potrafi przygotować uczniów do wspierania i pomagania innym ludziom. Mamy nadzieję, że rodzina, którą wybraliśmy przeżyje święta z nadzieją, że są ludzie, którzy pomagają z czystego serca. Boże Narodzenie to okres nadziei, szczęścia i wzajemnego szacunku, więc niech magia Świąt połączy nas wszystkich razem. Mamy nadzieję, że prezenty od nas otrzymane będą jak najbardziej wykorzystane. Trzymajmy się jednej zasady; “jeden za wszystkich, wszyscy za jednego”. Liderzy szkolnej Szlachetnej Paczki – Natalia Kafel, Aleksandra Cygan i Joanna Turek I LO.

Share