Szkolenie z fizjoterapii

07-04-17 Jarosław Drobiniak 0 wpisów

DSC05844.jpg Klasa I LO o profilu ratowniczo-fizjoterapeutycznym oraz chętni z klasy III LO wzięli udział w warsztatach szkoleniowych z fizjoterapii. Uczniowie zostali przeszkoleni podczas zajęć prowadzonych przez wykwalifikowanego fizjoterapeutę i trenera personalnego z FITMIXER – CENTRUM TRENINGU PERSONALNEGO w Krakowie. Podczas pięciogodzinnego kursu jego uczestnicy poznali specyfikę pracy praktyka, który na co dzień specjalizuje się w korekcji wad postawy, treningu, dietetyce i suplementacji oraz masażu. Uczniowie od strony praktycznej poznali test czynnościowy stosowany w fizjoterapii. Wcielali się w role osób do zdiagnozowania i próbowali z dobrym skutkiem stawiać pierwsze diagnozy i proponować stosowne zalecenia. Na koniec atrakcyjnego pod kątem treści i sposobu przekazywania wiedzy kursu wszyscy odbyli wspólny trening i otrzymali certyfikaty.

Joanna Turek, Natalia Kafel z klasy I LO

Share