Spotkanie z Patrycją Longawą

14-06-17 Jarosław Drobiniak 0 wpisów

DSC06242.JPG 7 czerwca w bibliotece szkolnej odbyło się spotkanie z Patrycją Longawą  – młodą, utalentowaną plastyczką, plakacistką,  laureatką wielu nagród w Polsce i zagranicą, uczestniczką wielu wystaw w Europie i poza jej granicami. Artystka ujęła wszystkich swoją naturalnością  i prostotą w mówieniu o swojej drodze do sukcesu, pasji i swoim zwykłym codziennym życiu. Opowiadała o sposobie tworzenia plakatów, o tym co w plakacie jest najważniejsze i o tworzeniu grafiki do gier komputerowych J .Uświadomiła również młodym ludziom, że myślenie, że ktoś kto się urodził w małym miasteczku, na wsi czy też skończył małą szkołę jest pozbawiony szansy na sukces jest błędem. Miarą sukcesu jest talent i, przede wszystkim, ciężka praca oraz  niezrażanie się niepowodzeniami.

Dziękujemy Patrycji za tę cenną lekcję oraz życzymy dalszych sukcesów.

Share