IV Międzygminny Konkurs Kolęd i Pastorałek

25-01-17 Jarosław Drobiniak 0 wpisów

20170115_164050.jpg W dniu 13 stycznia odbył się IV Międzygminny Konkurs Kolęd i Pastorałek. Do konkursu przystąpiło 25 wykonawców. Komisja w składzie Wojciech Krężałek i Małgorzata Walaszczyk-Faryj postanowiła przyznać następujące miejsca:

Kategoria II – gimnazjum:
I miejsce – Aleksandra Dyszkowska – ZS nr 2 w Dukli
II miejsce – Milena Wacławska – GOK Rymanów
III miejsce – Julia Solińska – ZS nr 2 w Dukli
Wyróżnienie – Gabriela Winnicka – ZS Jaśliska

Wszyscy nagrodzeni mieli zaszczyt zaprezentowania się podczas Galowego Koncertu w Kościele Parafialnym w Dukli w dniu 15 stycznia. Nie zabrakło także kolęd w wykonaniu zespołu „Szarotka-Duklanie” oraz kapeli ludowej „Duklanie”. Na zakończenie pani burmistrz Elżbieta Wróbel wraz z panią sekretarz Haliną Cycak i proboszczem ks. Stanisławem Siuzdakiem wręczyli wszystkim wykonawcom nagrody i dyplomy.

Tekst zaczerpnięty z ok.dukla.pl

Więcej zdjęć (link zewnętrzny) >>

Share