Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/themes/universo/ReduxFramework/ReduxCore/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 544

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/themes/universo/ReduxFramework/ReduxCore/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 570

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/themes/universo/ReduxFramework/ReduxCore/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 622

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/themes/universo/ReduxFramework/ReduxCore/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 646

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/themes/universo/ReduxFramework/ReduxCore/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 684
Inauguracja roku szkolnego 2019/2020 | ZS 2 Dukla | Zespół Szkół nr 2 w Dukli

Inauguracja roku szkolnego 2019/2020

01-09-19 Jarosław Drobiniak 0 wpisów

Inauguracja roku szkolnego 2019/2020 w Liceum Ogólnokształcącym odbędzie się 2 września o godz. 9:00 w sali 207.
Uroczystość poprzedzona będzie Mszą Świętą o godz. 8:00 w kościele OO. Bernardynów w kaplicy Św. Jana z Dukli – Patrona Liceum.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY UCZNIÓW, RODZICÓW, NAUCZYCIELI I PRACOWNIKÓW LICEUM

Share