Awans do IV etapu konkursu

14-01-19 Jarosław Drobiniak 0 wpisów

Nasza szkolna drużyna w składzie: Aleksandra Belczyk, Wiktora Jakieła, Aleksandra Smaś i Bartosz Zych (opiekun Małgorzata Kusiak) zwyciężyła na III etapie konkursu “Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski” i tym samym awansowała do etapu wojewódzkiego.

Ogólnopolski konkurs “Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski” organizowany jest przez Porozumienie Parków Krajobrazowych Polski. Przebiega on w dwóch częściach: wojewódzkiej (etap 1-szkolny, 2-gminny, 3-parkowy, 4-wojewódzki) i ogólnopolskiej (etap 5-ogólnopolski). III etap obejmował wiedzę z geografii, biologii, ekologii, ochrony środowiska oraz z wiadomości dotyczących walorów przyrodniczych, kulturowych, historycznych i turystycznych z 5 parków krajobrazowych nadzorowanych przez Zespół Karpackich Parków Krajobrazowych w Krośnie.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Share