Recytatorskie zmagania

05-03-17 Jarosław Drobiniak 0 wpisów

DSC05714.JPG VI Gminny Konkurs Poezji Obcojęzycznej odbył się  3 marca 2017 r. w sali widowiskowo-teatralnej Ośrodka Kultury w Dukli . Jury w składzie: Krystyna Dąbek, Augustyn Bozentka oraz Norbert Uliasz doświadczyło bogactwa doznań artystycznych, gdyż poziom był wysoki. W kategorii III (gimnazjum) konkurs zdominowali uczniowie naszej szkoły. 12 reprezentantów recytowało poezję w języku angielskim, niemieckim lub rosyjskim. Ich interpretacje poezji zyskały uznanie jury, które nagrodziło następujących uczniów:

II miejsce: Marcel Bytnar
II miejsce: Emanuela Rędowicz
III miejsce: Aleksandra Smaś
wyróżnienie: Dominik Wszołek
wyróżnienie: Julia Sieniawska

Warto wspomnieć, że większość uczniów biorących udział w konkursie uczestniczy w zajęciach innowacji językowej języka angielskiego. Nauczyciele pomagający w przygotowaniu do konkursu, pani Edyta Dydo i pan Mariusz Głód dziękują wszystkim uczniom, którzy zgłosili się do konkursu, poświęcili swój czas i wspaniale reprezentowali naszą szkołę.