Bal gimnazjalny

20-02-17 Jarosław Drobiniak 0 wpisów

Bal gimnazjalny to czteroletnia tradycja naszej szkoły. Jak co roku wszyscy uczniowie klas trzecich byli bardzo zaangażowani w przygotowanie oraz organizację tego wydarzenia. Przez wiele tygodni ćwiczyliśmy „belgijkę” – tradycyjny zachodni taniec, który był urozmaiceniem podczas wieczoru.

Nasi rówieśnicy- Jakub Wais i Weronika Kolanko wprowadzili nas w nastrój balu witając gości. Nie byłoby dobrej zabawy, gdyby nie padło kilka ciepłych słów z ust Pana Dyrektora.

Gwiazdami balowej nocy byli Ola „Dzyszka” i „Pluszowy” Patryk. Repertuar disco polo naszego showmana powalił wszystkich na kolana. Bez zwątpienia wprowadził nas w stan euforii i ekstazy. Po części oficjalnej i spożycia firmowych dań z ZIKO przyszedł czas na dobrą i niezapomnianą zabawę. Do rytmu przygrywał nam DJ Błażej, ale parkiet należał przede wszystkim do nas. Dziewczyny prezentowały się nieziemsko, a chłopcy zaskoczyli nas swoją elegancją. Nie zabrakło również pamiątkowych zdjęć uwieczniających ten wspaniały czas.

Dziękujemy Rodzicom i Wychowawcom za opiekę i pomoc w organizacji imprezy. Szczególne buziaki kierujemy do Pani Edyty Dydo.

Balowicze

Share